بیوگرافی مصطفی آزاده

سلطان عــربی ایــــران

  • بنیان گذار آموزش واژه های عربی بدون فراموشی در ایران (تصویر سازی لغات عربی)
  • مبتکر سریع ترین روش یادگیری عربی بدون فراموشی به شیوه substitllde deill
  • مبتکر تکنیک های نوین حل پرسش های چهار گزینه ا ی
مصطفی آزاده مدرس عربی کنکور

نویسنده بیش از هفتاد اثر و محصول پر فروش در ایران در زمینه درس عربی زبان قرآن

پکیج عربی دهم، عربی پایه یازدهم، عربی پایه دوازدهم

پرفروش ترین کتابهای (مولتی مدیا) در ایران

ثبت شد در کتاب خانه ملی ایران

کارشناس صدا و سیما در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی

نظرات دانش آموزان

دیدگاه دانش آموزان دربارۀ نحوۀ تدریس عربی آقای مصطفی آزاده : نتیجه های نظر سنجی های انجام شده از طریق سایت ونوس ونیزباز خوردهای بی نظیر دانش پژوهان ورضایتمندی دانش پژوهان از نحوۀ درس دادن وحل تست های چهارگزینه ای آقای مصطفی آزاده موجب شده که مؤسسه آموزشی وارستگان نوابغ سرآمده “ونوس،نیز مصمم تر شده با عزمی راسخ تر در این راه برای ارایه  محصولات فوق العاده استثنایی گام برداشته و زمینه موفقیّت بیشتر دانش آموزان را فراهم کنیم.

مصطفی آزاده مدرس برجسته عربی، معلم عربی مدرسه ها و آموزشگاه های برتر تهران، کارشناس برنامه های آموزشی صدا و سیما از جمله برنامه باکلاس، مسیر برتر، گزینه 4، در شبکه های یک ، سه ، چهار ، آموزش ، نسیم و شبکه شما، مدرس ده ها رتبه تک رقمی کنکور سراسری

در ادامه باید گفت، مصطفی آزاده دارای استعداد ها و توانمندی های بسیار زیادی از قبیل: فن بیان قدرتمندو منحصر به فرد فوق العاده و کولاک بوده به طوری که توانسته است درس عربی و نکات سخت و پیچیده آن را به سادگی و شیرینی با استفاده از ادبیات طنز آمیز برای دانش آموزان، ساده و قابل فهم نماید و از این طریق قدرت یادگیری دانش آموزان را به شدت افزایش دهد.
از جمله مهمترین محصولات صوتی و تصویری مصطفی آزاده بسته های آموزش عربی نظام جدید و نظام قدیم در موسسه ونوس می باشد.گرچه ایشان اولین بنیان گذار آموزش رسانه ای از سال 1385 در موسسه مرجع کنکور (کانون گسترش علوم)می باشند.

سی دی کانون گسترش

مصطفی آزاده معلم عربی دلسوز  کنکور، توانسته است  با روش بسیار کولاک و منحصر به فرد و تاثیر گذار از طریق انیمیشن و تصاویر پویانمایی با استفاده از گیف های متحر ک بسیار گویا  تمامی مباحث مربوط به قواعد عربی را به دانش آموزان یاد داده و نگرانی یادگرفتن این درس ظاهراً سخت و سرنوشت ساز را بر طرف نماید. نحوه تدریس عربی توسط مصطفی آزاده به شکلی است که دانش آموزان با میل و علاقه در کوتاه ترین زمان به بهترین کیفیت به مباحث عربی تسلط پیدا کرده و به خوبی از عهده مطالب عربی بر می آید.

همایش های مصطفی آزاده

ایشان تاکنون با بسیاری از مراکزمعتبرعلمی فرهنگی در تهران وشهرستانها همکاری داشته وتوانسته است کارنامه ی کاری بسیاردرخشانی از تدریس خویش به یادگار بگذارد. آقای مصطفی آزاده دارای تالیفات فراوان در سطوح مختلف در زمینه آموزش عربی ایجاد کرد که توانسته است به ایجاد روش نوین در یادگیری عربی منجر شود.

مصطفی آزاده یکی از بهترین معلم های عربی ایران است که آوازه تدریس بی نظیرش در همه جا پیچیده و بیشتر دانش آموزان ایشان را می شناسندو به قول خودشان :

  • باز آی باز آی هرانکه هستی باز آی
  • گر از عربی هیچ ندانی باز آی
  • در مجلس درس مصطفی و نا امیدی، هرگز
  • صدبار اگر درس نخواندی بازآی
درباره مصطفی آزاده مدرس عربی ونوس
فهرست
× واتس آپ آزاده