کارت آزمون دستیاری تخصصی منتشر شد/ آزمون 8 تیر برگزار می شود!

زمان مطالعه: ۱۰ دقیقه
اخبار
کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری منتشر شد!!

لطفاً

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ»

کارت ورود به جلسه چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی منتشر شد. آزمون سه شنبه ۸ تیر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کارت ورود به جلسه چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از امروز شنبه ۵ تیرماه تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۷ تیرماه ۱۴۰۰ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است.

برای دریافت کارت لازم است تمامی داوطلبان فرم خوداظهاری کرونا را تکمیل کنند تا بتوانند کارت را دریافت کنند. به منظور حفظ سلامتی داوطلبان برای مبتلایان به کرونا مکانی جداگانه درنظر گرفته خواهد شد.

داوطلبانی که به هر دلیل غیرمجاز شناخته شده و مجاز به دریافت کارت نیستند نیز می توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی در این بازه زمانی، بررسی مدارک افراد غیر مجاز برای دریافت کارت صورت می پذیرد و بررسی مدارک سایر داوطلبان پس از آزمون اطلاع رسانی خواهد شد.

تمامی داوطلبان می توانند تا ساعت ۱۲ دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنند.

به گزارش مهر، چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پس از دوبار تعویق در روز سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰ با رقابت بیش از ۱۲ هزار داوطلب برگزار می شود.

این دوره از آزمون پذیرش دستیار تخصصی پیش از این قرار بود در ۷ اسفندماه ۹۹ برگزار شود، با اعتراض داوطلبان به ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ موکول شد و پس از تعویق آن در فروردین ماه، مقرر شد در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار شود.
منبع : مهر

نویسنده

نوشتهٔ پیشین
صدور یک میلیون و 367 هزار و 931 کارت ورود به جلسه برای کنکور 1400!!
نوشتهٔ بعدی
سر سختی ذهنی را بشناسید + تاثیرات آن!!!

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
× واتس آپ آزاده