10 دلیلی که باید دی وی دی های عربی کنکوری را تهیه کنید

زمان مطالعه: ۱۰ دقیقه
آموزش, تست زنی
10 دلیلی که باید دی وی دی های عربی کنکوری را تهیه کنید

لطفاً

چرا باید دی وی دی های عربی را تهیه کنیم؟

ما تست ها رابراتون, تیپ بندی کردیم، هر تیپْ تست ,یک روشِ حل منحصر به فرد خودشُ داره

وقتی شما تستُ می بینی، تیپِ تستُ شناسایی می کنی و دقیقاً یاد می گیری که: چطوری باید سراغِ تست بری و بدون این که شک کنی و یا بخواهی فکر کنی، مستقیم می ری به دنبال جواب.

راه کارهایی را به شما آموزش می دهم که تمامی تست ها را بتوانید در یک مدت زمان خیلی کوتاه تری از آن زمانی که همیشه تست می زدید، بتونی تست ها را حل کنی و نه تنها وقت کم نیاری بلکه وقت اضافه بیاری و آن را صرف درس های دیگر بکنی. مانند سربازی که تا دندان مسلح هست و هیچ ترسی از هیچ تستی ندارد. کاملاً مسلّط و با انگیزه!

ما با تکنیک های منحصر به فرد و بسیار عالی واقعاً شما را شگفت زده می کنیم که چقدر قوی و قدرتمند شما می توانید در مباحث مختلف مسلّط بشوید و با چه تکنیک های علمی و منحصر به فردی با روش های بسیار علمی و کوتاه می توانید از پس تست های بسیار پیچیده و سنگین به راحتی بر بیایید.

درس عربی همانطور که گفته اند و شما نیز می دانید درسی هست که در اغلب سال ها کمترین میانگین درصد بچّه ها در کنکور مربوط به درس عربی بوده چون درسی است بسیار تکنیکی و بسیار علمی و دانش آموز باید به لحاظ تسلّطی وضعیّت بسیار خوبی داشته باشد برای اینکه درصد بالا کسب کند. مثلاً تست های ترجمه را زیر پنج ثانیه می شود حلّ کرد فقط تکنیک داره و همه می تونن یاد بگیرند.

به این برنامه تلویزیونی بنده توجه کنید

 

بچّه ها فکر می کنم اگر تمامی شماها! بچه هایی که الـآن این برنامه را دیدید؛ اگر تمامی شماها تکنیک هایی که در تدریس بنده وجود دارد را استفاده کنید و اینجوری بتوانید که تست بزنید بهتون قول می دهم که عربی یکی از درس هایی است که کاملاً کارنامه شما را جابه جا خواهد کرد و تراز خیلی خوب و فوق العاده ای می گیرید.

توجه کنید که نگرانی ُ که بذارید کنار شرایط به بهترین شکل عوض خواهد شد. اصلاً نگران عربی تون نباشید

دانش آموز عزیز تو اگر درست هدایت بشوی فوق العاده و کولاک عمل می کنی منتهی نباید آدرس غلط بگیری، مواظب باش

اولاً: منبع تو باید فوق العاده باشه.

دوماً: تکنیک درست از eQ خودت استفاده کنی؛ نه -یه دانش آموزا مستأصل- نه -دانش آموزی که احساس شکست می کنه

شما دانش آموز عزیز باید به سمتی سوق پیدا کنی که از eQ (هوش هیجانی) ات، استفاده کنی که باعث بشود ضریب هوشی تو بالا رود و قدرتمند شوی!

نه یک دانش آموز مستأصل

واقعاً دانش آموزی که احساس شکست می کنه, بعدش بیاد به مشاور بگه: من الـآن احساس شکست می کنم. بعد مشاور بگه: تو بیا این بسته های آموزشیُ بگیر صد می زنی، خب به خدا نمی زنی! چرا آخه دروغ به تو دانش آموز نازنین بگم؟!

 

نویسنده

نوشتهٔ پیشین
نقش صبحانه در یادگیری دانش آموزان؛ واقعیت یا شایعه؟!
نوشتهٔ بعدی
چطور عربی کنکور را 100٪ بزنیم ؟

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
× واتس آپ آزاده